Број на оглас: 3828372
Објавен на: 17.04.2021, 13:40
1 / 3

Opel Vectra 2.0 16V

1.500 €
Марка:
Opel
Модел:
Vectra
Година:
2000
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Opel Vectra 2.0 16v Benzin/Plin dizna sistem so odjaveni tablici.
Voziloto e vo super sostojba.. Neregistirano!
Broj za kontakt : 077595178 ( Barajte samo na ovoj broj)