Број на оглас: 3828367
Објавен на: 17.04.2021, 13:39
1 / 4

Alfa Romeo 2.0

1.000 € Цената не е фиксна
Марка:
Alfa Romeo
Модел:
Alfa 164
Година:
1993
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
107 kw / 145 ks
Kласа на емисија:
Еуро 2

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Alfa Romeo 2.0 Benzin/Plin dizna sistem so odjaveni tablici.
Voziloto e vo super sostojba.. Neregistirano!
Broj za kontakt : 077595178 ( Barajte samo na ovoj broj)