Број на оглас: 3827654
Објавен на: 06.03.2021, 20:58
1 / 5

Bandasi so zimski gumi 255/40/19 orginal od audi

400 €
Тип на бандаж и Гума:
Алу. бандажи со зимски гуми
Дијаметар на бандаж:
19
Ширина на бандаж:
8.5J
Број на дупки во бандаж:
Со 5 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
112
Ширина на гума:
255
Висина на гума:
40
Дијаметар на гума:
19

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Gumi vo odlicna sostojba kako novi