Број на оглас: 3827555
Објавен на: 23.02.2021, 20:54
1 / 2

Se prodava Pulmikort

350 МКД

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Фармацевтски производи

Вид на оглас: Се продава


Se prodava pulmikord, cena na edna lenta vo koja ima 5 ampuli e 350 denari. Upotrebliv do do 8 mesec 2021 godina.