Број на оглас: 3826488
Објавен на: 23.04.2021, 07:42
1 / 1

Mastika

350 МКД Цената е фиксна

Категорија: Храна и готвење / Пиво, Алкохолни пијалаци

Вид на оглас: Се продава


Se prodava mastika 47/48 stepeni. Besplatna dostava na teritorijata na opstina Gevgelija.

Cena 350den/Litro