Број на оглас: 3826349
Објавен на: 06.03.2021, 10:39
1 / 12

BMW 320 Ci Coupe- ZAMENA/Za keš extra cena

2 €
Марка:
BMW
Модел:
320
Година:
2001
Гориво:
Бензин
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Купеа
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2021
Сила на моторот:
150 kw / 204 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


MUNDET ME NDRIM /MOZE ZAMENA , ME KEŠ ČMIM EXTRA /KEŠ EXTRA CENA. Full +Extra v.2001/2000. Registr..05/2021 so Zelen Karton so možnost za registracija so 50% popust. TOP kola /Realna kilometrazha/ prvata sofersajbna/ site ključevi / Tel. 071287430