Број на оглас: 3826054
Објавен на: 17.04.2021, 20:17
1 / 6

Falken gumi 175 65 14

80 € Цената не е фиксна
Тип на гуми:
Летни Гуми
Ширина:
175
Висина:
65
Дијаметар:
14

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Gumite se so solidna šara idat komplet so bandasite i ratkapnite.