Број на оглас: 3825714
Објавен на: 23.02.2021, 20:54
1 / 5

Se prodava nov brz polnac (Wireless Fast Charger)

990 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Полначи

Вид на оглас: Се продава


Se prodava nov brz polnac za mobilen telefon (Wireless Fast Charger). Lesen i ednostaven za upotreba. Dadeni se sliki za koj model na telefon raboti ovoj brz polnac. Telefon 070 569 666