Број на оглас: 3824847
Објавен на: 13.01.2021, 22:22
1 / 1

Zarabotka od doma -PI NETWORK nova kriptovaluta

1 €
Категорија:
Останато
Пол :
Не е важно
Образование:
Останато
Возачка дозвола:
Не е важно
Познавање на јазици:
Не е важно
Компјутерски вештини :
Не е важно

Категорија: Вработување / Нудам работа

Вид на оглас: Се продава


Pi Network е нова крипто валута со која можете да заработите од вашиот телефон.
Pi Network моментално е бесплатна апликација. Се што треба да направите е:
1. Да ја инсталирате апликацијата на вашиот мобилен телефон
2. При активација внесете invitation code:Vladimir1511
3. Да започнете со "копање", со тоа што еднаш дневно ќе ја отварате апликацијата и ќе стиснете на копчето молња.
Не мора да ја оставите апликацијата отворена за да можете да "копате". Pi не влијае на перформансите на вашиот телефон, не троши енергија од батеријата и не ги користи вашите мрежни податоци. Откако ќе го притиснете копчето молња, можете дури и да ја затворите апликацијата и да продолжите со ископување Pi. https://minepi.com/