Број на оглас: 3824793
Објавен на: 24.02.2021, 01:31
1 / 1

Se prodava Cpu: Intel Celeron G1620

500 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Процесори / Кулери

Вид на оглас: Се продава


Cpu: Intel Celeron G1620 2.70ghz Lga1155
Moze zamena za pc delovi.
Prakjam po kargo