Број на оглас: 3824747
Објавен на: 24.02.2021, 00:51
1 / 3

PRODAVAM MASINA ZA PERENJE GORENJE WA-61061

6.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машина за перење

Вид на оглас: Се продава


Prodavam masina za perenje Gorenje WA-61061 vo odlicna sostojba.Cena 6000 mkd.Tel:070-522-232.