Број на оглас: 3824726
Објавен на: 07.03.2021, 18:51
1 / 9

PREVOZ KRAN - KIPER

12.345 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Останато

Вид на оглас: Се продава


PREVOZ NA GRADEZNI MATERIJALI ,NOSENJE PESOK, ZEMJA,CISTENJE I NOSENJE GRADEZEN SUT, DJUBRE....