Број на оглас: 3824582
Објавен на: 14.04.2021, 18:57
1 / 4

ORGINAL RADIO ZA GOLF 5/6 TURAN PASSAT POLO

По Договор

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / CD,DVD,MP3,MP4,MP5 плеери

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


ORGINALNI RADIA IZVADENI OD VOZILA VO ISPRAVNA SOSTOJBA
EDNOTO E OD
GOLF 5 SLIKA 1-2
POLO r6 SLIKA 3-4