Број на оглас: 3824431
Објавен на: 06.03.2021, 08:00
1 / 8

Seat ibiza 1.4 so plin

2.700 €
Марка:
Seat
Модел:
Ibiza
Година:
2005
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
100000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2021
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Seat ibiza plin. Neuvezuvana.110000 km pominato,realna km moze da se proveri, so ful oprema .Registrirana do 2022 vo TOP FORMA bez nikakvi dopolnitelni vlogovi. Kupena od Kadis skopje.odrzuvana besprekorno.4 zimski gumi sava eskimo plus Thule bagaznik.