Број на оглас: 3823887
Објавен на: 23.02.2021, 23:56
1 / 10

Citroen 2cv Spacek Spacak Dyane 6 Diana 6 Dijana 6 GS GSA

1 МКД
Марка:
Citroen
Модел:
2 CV
Година:
1980
Гориво:
Бензин / Плин
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
23 kw / 31 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVAAT NOVI DELOVI ZA CITROEN 2CV DYANE 4/6 AMI 6/8 GS/GSA NOVI GUMI 135/80 R15 071/265896

Потврден огласувач
 KAR MARKET (претпријатие)