Број на оглас: 3823686
Објавен на: 19.04.2021, 12:16
1 / 3

Suzuki GSR,Kako Nov

3.000 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Suzuki
Вид:
Спортски
Година:
2006
Модел:
GSR
Километри:
40000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Suzuki Gsr,Vo super sostojba,Voznja Perfekt,
Kako nov.Makedonski tablici. Rgistriran do 2022.Trosoci po nego Nema.
Tel.076-475-627 Tome