Број на оглас: 3823414
Објавен на: 28.02.2021, 11:57
1 / 12

Honda CRF450 (GEICO) 2018

4.600 €
Марка:
Honda
Вид:
Крос / Ендуро
Година:
2018
Модел:
CRF 450

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Honda CRF450(GEICO) 2018
Alanser+Kurbla
Yoshimura od grana
I mnogu dopolnitelna oprema (4600€)
BEZ ZAMENI..
Kontakt whatsapp +49 1523 2164242.