Број на оглас: 3823367
Објавен на: 23.02.2021, 19:33
1 / 1

iPad 3 (Wi-fi + 4G) 16GB

4.800 МКД Цената не е фиксна
Марка:
Apple
Големина на екранот:
10" инчи

Категорија: Компјутери / Таблети

Вид на оглас: Се продава


Се продава одлично сочуван IPAD 3 MD369FD/A. Таблетот е бела боја и има 9.7'' екран, 16GB флеш меморија, слот за картичка за мобилен телфон и подржува 4G брзина на проток на податоци. Има вградено 2 камери (предна и задна камера). Таблетот е со оригинална кутија и со оригинален адаптер и кабел за напојување.