Број на оглас: 3822802
Објавен на: 23.02.2021, 23:03
1 / 3

AUDI 3, 1.9 tdi Bg tablici, registrirano,

1.800 € 1.850 €
Марка:
Audi
Модел:
A3
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Останато
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
04.2021
Сила на моторот:
96 kw / 131 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Aydi 3 , 1.9 tdi 131 ks, Bg tablici , registrirano do april 2021god. So zelen karton. Klimatronik, Aluminski bandazi, elektrika na prozori, itn. Kontakt na Viber 078 417 055 Gjorgi