Број на оглас: 3822349
Објавен на: 23.04.2021, 09:12
1 / 2

City Bike

8.500 МКД Цената е фиксна
Вид на велосипедот:
Механички
Пол:
Женски
Големина на тркало:
26 "
Големина на рам:
26 "

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Се продава женски градски велосипед, купен лето 2020, возен многу малку. Инфо на 075302128 или на Вибер 070866635