Број на оглас: 3821903
Објавен на: 23.02.2021, 23:36
1 / 8

Citroen 2cv Spacek Spacak Diana 6 Dijana 6 GS GSA

1 МКД
Марка:
Citroen
Модел:
2cv Spacek Spacak Dyane 6 Dijana 6 Diana 6 GS GSA
Tип на делови:
Делови за Сервис и одржување

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVAAT NOVI I POLOVNI DELOVI ZA CITROEN 2CV SPACEK SPACAK DYANE 6 GS GSA
NOVI GUMI 135 80 R15 KOCANI 071265896