Број на оглас: 3821513
Објавен на: 22.04.2021, 15:45
1 / 7

Апартман Нико - Крушево

1 €

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Вид на оглас: Се продава


Нов апартман во центарот на градот веднаш до црквата св.Никола