Број на оглас: 3821508
Објавен на: 12.02.2021, 15:57
1 / 12

Se prodava ili menuva Ford Focus

1.500 €
Марка:
Ford
Модел:
Focus
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
12.2021
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava ili menuva ford focus karavan 1.8 TDCi,115ks, 2004god.Kolata e vo extra sostojba bez nikakva mana,bez tropanje I krckanje,napraven servis registrirana pred nekolku dena platen danok,zelena Karta I osiguranje.kolata e na BG tabli.Mozna e I zamena so realna ponuda.
Boban.076-210-004