Број на оглас: 3821229
Објавен на: 28.02.2021, 18:20
1 / 11

Mercedes c automatic

5.300 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
C 200
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
20000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2022
Сила на моторот:
102 kw / 139 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes c 200 Redizajn
2 kluca
Park senzori
Moze proverka kade sakate
Registriran cela godina