Број на оглас: 3821183
Објавен на: 23.04.2021, 07:39
1 / 7

Se izdava renoviran stan

250 МКД
Број на соби:
2,5
Квадратура:
50 m²
Греење:
Струја
Спрат:
1 кат
Тип на станот:
Во куќа
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Година на градба:
2020
Година на реновирање:
2020
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток
Адреса:
Boris Krajger Stip

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava renoviran stan vo Stip