Број на оглас: 382058
Објавен на: 11.08.2019, 14:15
1 / 12

Soncevi kolektori

1 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Соларните апарати енергија

Вид на оглас: Се продава


Про Солар технолоџис за сезона 2019 изврши попусти на сите видови сончеви колектори.
Со секој вграден сончев колектор добивате документи за субвенционирање.
24/7 Подршка.
Работиме низ цела Македонија

Потврден огласувач
 Про Солар технолоџис (претпријатие)