Број на оглас: 3819753
Објавен на: 16.04.2021, 18:49
1 / 9

AUDI A6 2.5 TDI 110 KW

1 € Цената не е фиксна 3.000 €
Марка:
Audi
Модел:
A6
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
300000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2021
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kompletno servisiran lamela, klackalici, bregasti, kais i site filtri i ulje. vo moja soptstvenost 8 godini i novi gumi socuvan prilicno bez nikakvi davacki vo nea. moze zamena so moja ili vasha doplata.