Број на оглас: 3819152
Објавен на: 27.02.2021, 13:56
1 / 2

Bandazi za BMW 320

110 €
Тип на бандаж:
Алумински
Ширина:
7J
Дијаметар:
16
Дијаметар на дупка:
120
Број на дупки:
Со 5 дупки

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Bandazite se pravi zdravi ne farbani extra