Број на оглас: 3819043
Објавен на: 06.03.2021, 13:45
1 / 6

Trpezariski masi i stolici, маси и столици трпезариски

135 €

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Вид на оглас: Се продава


Нова маса со четири стола. Масата е со димензии 120х70 со механизам за пуштање уште 40cm. Столовите се од еко кожа и алуминиум .