Број на оглас: 3817117
Објавен на: 01.03.2021, 15:43
1 / 2

Prodavam 2 zimski gumi 195 65 R16

1.500 МКД
Тип на гуми:
Зимски Гуми
Ширина:
195
Висина:
65
Дијаметар:
16

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Gumite se solidni, ne se krivi i lepeni.
Mishelin Alpin, najdobrata zimska guma.
195 65 R16 komada(2) od Ford Fusion.