Број на оглас: 3816752
Објавен на: 27.02.2021, 11:00
1 / 6

Автомат за ролетна ( ТАБАКЕРА )

1 МКД

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Ролетни

Вид на оглас: Се продава


Продажба на автомат за ролетна ( табакера ) за ПВЦ и Алуминиумски ролетни, исто така продаваме и четка за ролетна од 550мм. Повелете јавете се ке се договориме.

ИСПОРАКА НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА ВО РОК ОД 24 ЧАСА