Број на оглас: 3816637
Објавен на: 19.04.2021, 17:33
1 / 11

Vw touran 2.0 DSG so full oprema

3.800 € 3.900 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Touran
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2021
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba reg do 03mes 2021g. So mnogu oprema novi zimski gumi uvezena od germanija za povekje info na tel
078280088
077829827