Број на оглас: 3816615
Објавен на: 08.04.2021, 17:18
1 / 9

Безжични блутут слушалки - Повеќе модели (Види оглас)

1 €

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Слушалки

Вид на оглас: Се продава


Продаваме нови неупотребувани, во кутија блутут слушалки. Сите модели кои се прикажани на сликите ги имаме на лагер.