Број на оглас: 3816180
Објавен на: 23.04.2021, 13:20
1 / 6

Fiat stilo 1.9 jtd

1.900 €
Марка:
Fiat
Модел:
Stilo
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
25000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Купеа
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2022
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


☆ FIAT STILO 1.9 JTD ☆
REGISTRIRANO DO 08.02.2022
📞📞📞070 742 832📞📞📞
TOP SOSTOJBA 2001 GODINA