Број на оглас: 3816140
Објавен на: 13.04.2021, 18:04
1 / 4

Моторна пила STIHL 032AV 6,9 kg.

18.000 €

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

Вид на оглас: Се продава


STIHL 032AV 6,9 kg. Моторна пила во супер состојба. Увоз од Јапонија
Цена 18.000 ден .
Тел 075 457 991
Видео: https://www.youtube.com/watch?v=v3VyA80rJeM&feature=youtu.be