Број на оглас: 3816134
Објавен на: 01.03.2021, 18:59
1 / 3

Моторна Пила - MAKITA E2835

6.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

Вид на оглас: Се продава


MAKITA E2835 - моторна пила, во супер состојба, Увоз од Јапонија
Цена 6.000 ден.
Тел 075 457 991
Видео: https://youtu.be/ykgIKu2355k