Број на оглас: 3816048
Објавен на: 23.02.2021, 22:54
1 / 8

Се продава плац

По Договор Цената не е фиксна
Квадратура:
156 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Поволно се продава плац во месноста Горица кај ресторанот Парк. 070352685 ( вибер)