Број на оглас: 3815373
Објавен на: 11.04.2021, 19:14
1 / 12

Викендица Берово/ Vikendica Berovo

По Договор
Број на соби:
2,5
Квадратура:
72 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Дрва
Дворна површина:
360 m²
Тип на домот:
Вила
Состојба:
Нова
Опрема:
Наместен
Број на балкони:
Тераса + 1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
3 Паркинг места
Ориентација:
Исток
Адреса:
Берово

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава викендичка во Берово,пријатна и топла. Се наоѓа на 5 км одалеченост од центарот на мирно и спокојно место на патот кој води директно до езерото.

Викендичката располага со
-греење од секаков вид:(моментално на дрва),можност за парно и трофазна струја
-Одвод (со приклучок на колекторска станица)
- приземје 36м2 и поткровје 36м2 + балкон
-тераса 6 метри по должина и 2.5м во ширина на целата куќа
-подрум (под целата тераса)
- целиот плац е 360m2
- голем двор

Цена ПО ДОГОВОР

Контакт број:
070-222-498 Марија