Број на оглас: 3815351
Објавен на: 25.12.2021, 11:30
1 / 7

CELICNI BANDASI SO GUMI ZA OUTLANDER,C-CROSSER,4007

190 €
Тип на бандаж и Гума:
Чел. бандажи со зимски гуми
Дијаметар на бандаж:
16
Ширина на бандаж:
7J
Број на дупки во бандаж:
Со 5 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
110
Ширина на гума:
215
Висина на гума:
70
Дијаметар на гума:
16

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Prodavam celicni bandasi so zimski gumi 16ki za mitsubishi outlander,citroen c-crosser,peugeot 4007