Број на оглас: 3814664
Објавен на: 08.04.2021, 20:06
1 / 2

Продажба на котел на ПЕЛЕТИ CENTROMETAL

1.800 € Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Соларните апарати енергија

Вид на оглас: Се продава


Centrometal CM Pelet set 40kw
Iskoristen 2 godini/ i shfrytëzuar 2 vite