Број на оглас: 3814245
Објавен на: 24.02.2021, 02:04
1 / 10

Golf 7 1.6TDI R-line

10.900 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2013
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2020
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 6

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VW GOLF 7 1.6TDI
SFE PLATENO DO REG.....
NAVI
KOMANDI NA VOLAN
AUTO PILOT
LED KSENON
NOVI GUMI MICHELIN
GOD.2013
KM.178.000
ZA POVEKE INFO 070278614
Lokacia:↙️
https://goo.gl/maps/vevEzJpaHhjqmyYq8