Број на оглас: 3814184
Објавен на: 03.03.2021, 20:29
1 / 10

Се продава плац

30 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
650 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава плац погоден за градба на добра локација на 2.5 км од центарот на Охрид во правец на село Велестово. Телефон законтакт +38970352685 ( можи да се контактира и преку вибер)