Број на оглас: 3813431
Објавен на: 18.04.2021, 10:34
1 / 2

Tomos vakum pumpa za voda

7.000 МКД 8.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Tomos vakum vo odlicna sostojba moze da se vidi proba a moze i po kargo da se prati tel 071 713 346