Број на оглас: 3812175
Објавен на: 15.04.2021, 10:02
1 / 3

ВИТРИНА/КОМОДА за дневен престој

6.500 МКД

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Вид на оглас: Се продава


Продавам витрина/комода за дневен престој екстра сочувана БЕЗ гребнатинка... фиоки на шини... СЕ функционира... изработена од КВАЛИТЕТНИ материјали!!!
Едноставна за транспорт сите делови се посебни...
Димензии: Вкупна должина на сите елементи 3.10м, ширина 40цм, висина 2.10м...
Се продава поради преселба не одговараат димензиите...