Број на оглас: 3811469
Објавен на: 23.02.2021, 22:54
1 / 3

Magnetna Bubica 2021 Micro Model so mali baterii

2.000 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Останато

Вид на оглас: Се продава


Magnetna Bubica 2021 Mini Model !
Ednostavna za koristenje
Koristi 3 mali baterii AAA

Kopmlet so Baterii plus 200 denari !

Cena 2000

www.facebook.com/bubicamk