Број на оглас: 3811288
Објавен на: 28.02.2021, 09:34
1 / 11

TOYOTA AURIS 1.4D4D DIZEL PRV SOPSTVENIK KUPENO VO MK

По Договор
Марка:
Toyota
Модел:
Auris
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2021
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


TOYOTA AURIS 1.4 D4D-DIZEL
-KUPENO VO MAKEDONIJA
-PRV SOPSTVENIK
-REGISTRIRANO DO 06/2021
-ZELEN KARTON DO 06/2021
-2 KLUCA
-4 NOVI ZIMSKI GUMI
-SERVIS NAPRAVEN KOMPLETEN
-OPREMA EKSTRA FULL
-MOZNA ZAMENA ISKLUCIVO OZBILNI KUPCI REALNI CENI