Број на оглас: 3810559
Објавен на: 24.02.2021, 01:51
1 / 6

филипс 21 инчи ,со гарантен рок

1.200 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Philips
Производ:
CRT - Класични
Големина:
51 cm (20 inch)

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Вид на оглас: Се продава


Philips од прв газда, очуван, перфектен,со оргинал далечинско , поволно , цена договорна!