Број на оглас: 3810306
Објавен на: 18.04.2021, 16:01
1 / 7

Se izdava namesten stan vo Kisela voda

13.000 МКД Цената не е фиксна
Број на соби:
2,5
Квадратура:
57 m²
Греење:
Централно
Спрат:
1 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Година на градба:
1965
Година на реновирање:
2020
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
Повеќе од 3 паркинг места
Ориентација:
Југозапад
Адреса:
Pushkinova

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava kompletno namesten stan so klasicen raspored. Se naogja vednas sproti Tinex. Blisku uciliste, gradinka parkovi. Posebno dnevna, kujna, prostrana spalna, kupatilo, spajz i terasa. Sovrsen za semejstvo.