Број на оглас: 3809442
Објавен на: 04.03.2021, 08:48
1 / 10

HONDA CIVIC

4.700 €
Марка:
Honda
Модел:
Civic
Година:
2007
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava Honda Civic Type S 1.8. Voziloto go imam podolgo vreme sum nemal nikakov problem, mnogu ekonomicno, ima vgradeno plin od plimont. Od oprema poseduva tempomat, dvozonski klimatronik itn. Mozna zamena za pomalo vozilo do 2000 evra so vasha doplata.