Број на оглас: 3809372
Објавен на: 22.04.2021, 21:08
1 / 2

Kimko super 8

800 €

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava kimko 4 t pominati ,14000 km moze zamena za 125 kimko i gilera 200 cc